gardnerella

Boli genitale feminine

Postata de elena catalina3 cu 13 ani in urma.

buna ziua tuturor. unde sa ma duc sa rezolv aceasta infectie ca de 3 ani ma confrunt cu ea. am urmat tratamente peste tratamente am facut tot feluri de analize si secretie si tot nu pot sa scap de ea. exista o clinica de boli infectioase la tineretului credeti ca m-ar putea ajuta acolo? daca cineva a avut aceasta boala va rog sa mi spuna si mie cum ia trecut

Raspunsuri (4)

Ionescu

acum 13 ani

Mergeti mai bine la un medic homeopat. Medicamentele chimice nu pot vindeca astfel de probleme. Indiferent la ce clinica si medic mergeti sunt tot aceleasi medicamente.

catalina

acum 13 ani

va ultumesc pt raspuns dar va rog daca ati putea sa mi recomandati unde sa merg?
puteti sa mi recomandati pe cineva?

Ionescu

acum 13 ani

Tara e mare insa... in ce colt locuiti.

elena catalina3

acum 13 ani

in pantelimon