Ganglion zona pubiana

Boli genitale feminine

Postata de sanzzy cu 11 ani in urma.

Buna seara. Am o intrebare: de ceva timp mi se tot imflameaza ganglionii din zona pubiana(linia chilotului) dar se retrag dupa cateva zile. Acum mi-a aparut altul in partea dreapta. Ce imi recomandati in acest caz?Rog un raspuns!

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este indicat sa faceti cateva investigatii in acest sens. Puteti incepe prin a consulta un medic internist ( buletin de analize, ecografie abdominala), ulterior, consult ginecologic, etc.