fibrom uterin

Boli genitale feminine

Postata de membru236141 cu 11 ani in urma.

sotia mea a fost operata de fibrom uterin,i sa extras o bucata din uter,a ramas de doua ori insarcinata dar nu poate duce sarcina mai mult de 100 zile ,ni sa spus ca are uter rigid,ma poate sfatui cineva in acest sens ,amandoi ne dorim tare mult un copil......

Raspunsuri (1)

buna

acum 11 ani

La asa ceva exista numai tratament homeopatic sau naturist. Cel homeopatic e mai rapid si mai eficient ina succesul depinde atat de medic si de starea pacientului. Iti pot recomanda un medic bun daca imi scri email la ***@yahoo.com