fibrom si chist

Boli genitale feminine

Postata de florin1986 cu 11 ani in urma.

ce se poate intampla daca nu este tratat la timp

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Depinde de localizare, dimensiuni, simptomatologie... Medicul ginecolog curant este cel in masura sa va furnizeze mai multe detalii.

Corina

acum 10 ani

Exact! Mergi la ginecolog la un control pentru a face niste analize. Cumnata mea are ceva prrobleme asemanatoare tie si urmeaza un tratament la clinica Donna, la dna dr Teodorescu. Ea pare multumita atat de doctorita cat si de tratamentul aplicat. Ii place la acea clinica, pentru ca primeste si sfaturi de la doctor nu doar face consultatia si ii da rezultatul pe foaie. Ii explica clar, afectiunea de care sufera si ce tratament ii corespunde organismului ei. Succes la consultatie!!