excitatiala femei

Boli genitale feminine

Postata de eu8 cu 14 ani in urma.

exista ceva medicamente care sa faca sa ii revina excitatia la femei?eu am tot facut tratamente pentru candida si iubitul meu a fost o perioada pus in asteptare insa paraca acum nu mai am chef ...si as vrea sa fac sa fie bine pt k il iubesc...

Raspunsuri (2)

hjh

acum 14 ani

bioclin gel

mariabutulan

acum 14 ani

poate ca este din pricina timpului care a trecut parerea mea este ca* pofta vine mincind* fa o incercare sanatate maxima