eu sau el?

Boli genitale feminine

Postata de boaria cu 13 ani in urma.

buna ziua! mi am inceput viata sexuala de curand si partenerului meu ii ies niste bubite rosii atunci cand facem neprotejat insa cand facem protejat nu i apare nimic.
am eu ceva sau el? mie nu mi apare nimic cand facem fara.
multumesc

Raspunsuri (2)

ina

acum 13 ani

Amandoi. Daca este o boala cu transmitere sexuala sigur o aveti amandoi.Mergi tu la Ginecolog si el la urolog si vedeti care este cauza

Iuli

acum 13 ani

Exact ce a spus ina.