Este normal ca in momentul in care ma excit sa apara un miros neplacut?

Boli genitale feminine

Postata de Utilizator11634517319 cu 2 ani in urma.

Precizez ca nu am secretii sau mirosuri neplacute in timpul zile sau atunci cand ma trezesc.
Am observat ca atunci cand iubitul meu imi face sex oral sau atunci cand actul sexual dureaza mai mult de 30 de minute apare un anumit miros al zonei intime.
Este usor intepator. Il simt doar atunci cand iubitul imi face sex oral in principiu. Rare ori dupa actul sexual.
Nu am dureri sau alte scurgeri. Am facut un control de rutina in care nu s a gasit nimic in neregula, dar totusi acest miros apare.
Ma simt stanjenita si nu stiu daca sunt singura care se confrunta cu aceasta problema.

Raspunsuri (2)

Alexandra M

acum un an

Și eu am aceeași problema exact ai descris. Doar ca eu am sterilet de cupru și bănuiesc ca de acolo poate fi vreo modificare . Aștept și eu sa văd ce răspuns primesti .

Utilizator11634517319

acum un an

Buna. Am primit un mesaj de la un domn Doctor care mi a precizat faptul ca este o bacterie care in contactul cu lichidele alcaline (saliva, sange) degaja acest miros neplacut si mi a precizat sa incerc 7-10 zile tratamentul cu METRONIZADOL. L am urmat si 6 luni nu am avut probleme, dar cred ca de luna trecuta a reaparut