endicronolog?

Boli genitale feminine

Postata de maria346122321 cu 13 ani in urma.

cine ami recomanda un doctor endicronolog bun din bucuresti?doctora paunescu daniela de la parhon e buna?

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 13 ani

Va recomand spitalele Parhon sau Elias. Medicii sunt in generali buni acolo la endocrino.

maria346122321

acum 13 ani

da daca vreau sami fac analize la parhon sunt scumpe sau se poate baga pe asigurarea medicala?

Iuli

acum 13 ani

Depinde de multe: daca aveti trimitere, depinde de afectiune, de analizele necesare.... Unele sunt si altele nu sunt acoperite.

maria346122321

acum 13 ani

vreau sami fac analize la hormoni si sami de un tratament de chisturi