ectopion

Boli genitale feminine

Postata de Florentina92100217 cu 15 ani in urma.

Pot ramane insarcinata daca am avut un ectopion pe care nu l-am tratat la timp?
Acum nu mai sunt probleme si totusi o sarcina intarzie sa apara. Ce parere aveti?
Multumesc!

Raspunsuri (2)

Florentina92100217

acum 15 ani

Pot ramane insarcinata daca am avut un ectopion pe care nu l-am tratat la timp?
Acum nu mai sunt probleme si totusi o sarcina intarzie sa apara. Ce parere aveti?
Multumesc!

Florentina92100217

acum 15 ani

"Ectropion" este cuv. corect, imi cer scuze pt greseala din intrebare.
Ectropionul este o leziune ce aprare in urma colposcopiei.