e normal?

Boli genitale feminine

Postata de mihaelavalentina cu 10 ani in urma.

este normal sa iti curga sanii? din sanul stang imi curge un lichid incolor iar din cel drept un lichid alb galbui,si asta doar cand ii palpez.am un copil de 7 ani si nu sunt insarcinata

Raspunsuri (4)

anca andreea

acum 10 ani

Draga mihaela nu cred ca e normal...ar trebui sa mergi la medic pt lamuriri.nu mai amana

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este recomandat sa consultati medicul ginecolog si endocrinolog pentru evaluare ( ecografie mamara, dozari hormonale).

mihaelavalentina

acum 10 ani

in februarie am suferit o histeroscopie,toate analizele in acel moment erau ok,nu aveam aceasta problema cu sanii.nu am luat niciodata anticoceptionale ba chiar imi doresc sa raman insarcinata.din februarie,din pacate,nu am mai fost la niciun control ginecologic.....sa fie vreo problema?

Maria

acum 10 ani

La mine a avut efecte adverse devastatoare, cand imi venea ciclu, ma durea atat de tare capul ca nu puteam sa deschid ochii.