E grav?

Boli genitale feminine

Postata de MembruMobileAppAlexandra.ioana cu 6 ani in urma.

De cativa ani imi tot curge o secretie alb-galbui, care este foarte urat mirositoare, alteori se fac niste bubite mici care imi provoaca mancarime dar nu mereu foarte rar, scurgerea a devenit din ce in ce mai mirositoare si mai multa. Va rog sa ma ajutati.

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/boli-ale-aparatului-genital-feminin-generalitati-vaginita-metrita-anexit_1100

MembruMobileAppzina_butnaru

acum 6 ani

Este foarte posibil sa fii infectata cu vreo bacterie. Referitor la bubițe ele pot fi cauzate și de aparatul de ras, crema pentru epilare sau ceara. Încearcă sa schimbi produsul folosit sau renunță la el. Evita săpunurile parfumate sau oricare produse pentru zona intima. Spala-te doar cu apa caldă. Dacă nu este vreo schimbare, consulta ginecologul