E. Coli

Boli genitale feminine

Postata de Sandrion cu 10 ani in urma.

Buna ziua, acum 2 sapt an fost le med. ginecolog pentru o infectie, in urma unei antibiograme de. mi-a recomandat acid nalixidic de 4 ori pe zi timp de 7 zile. Mentionez ca am o fetita de 1 an si 4 luni si inca o mai alaptez. Dr. pediatru mi-a recomandat sa iau doar 3 pe zi. Citind prospectul am cam renuntat la tratament, mi-a fost teama de reactii adverse la copil, pana acum am folosit Urinal, dar nu prea am vazut o ameliorare. Va rog am nevoie de un sfat. Multumesc

Raspunsuri (2)

Miruneac

acum 10 ani

http://www.***.ro/articol/Pachete/Pachet_Dr._Clark_-_deparazitar/Pachet_Hulda_Clark_si_carte-431.html

Il recomand pentru tratarea infectiei cu E. Coli!

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este recomandat sa luati legatura cu medicul ginecolog curant in vederea schimbarii tratamentului antibiotic; nu uitati sa atrageti atentia ca alaptati.