dureri

Boli genitale feminine

Postata de Pompiliu2 cu 15 ani in urma.

pe taticul meu il doare de mai mult timp in partea stinga mai jos de abdomen,ce poate sa fie?

Raspunsuri (3)

Elena991510

acum 15 ani

Cel mai bine e sa faca o ecografie abdominala

acum 15 ani

Buna Maria,

Din cate inteleg eu, este vorba despre o durere localizata in fosa iliaca stanga; este greu de spus care esta cauza;
Poate fi vorba despre:
Diverticulita: caracterizata prin durere moderata in partea stanga, tulburari de tranzit intestinal, constipatie; etc...

Indicat este un control medical pentru determinarea corecta a cauzelor si tratarea acestora!

Numai bine!

ANTONIA391448

acum 15 ani

sa se duca la medic