DURERI SACAIETOARE

Boli genitale feminine

Postata de daniela362124924 cu 15 ani in urma.

AM NISTE DURERI ASCUTITE IN PARTEA STANGA JOS APROAPE DE OVAR.DI CE CAUZA AR PUTEA FI?

Raspunsuri (4)

carmen658

acum 15 ani

Buna,
Ar fi bine sa-ti faci o internare pentru a investiga ceea ce te doare. Sanatate

simona166117244

acum 15 ani

Buna Margo,
Ar putea fi chiar ovarul sau...nu. Asa cum ti-a zis si Misi, cel mai bine este sa-ti faci un control la un medic de specialitate. Doar spunand: dureri ascutite in partea stanga jos" nu-ti poti da seama ce provoaca aceste dureri. Nu mai amana vizita la medic!
Sanatate maxima!

daniela362124924

acum 15 ani

ASA AM SA FAC.ORICUM CONTROLUL LA MEDIC ITI SPUNE SIGUR DE CE SUFERI.

Iulia

acum 9 ani

Astia care comentati sa va aflati in treaba, raspundeti doar daca stiti ce ar putea fi.
Desteptilor, desteptelor, femeia a intrebat pentru ca nu merge la medic, nu ca s-ar fi pornit la spital si la semafor s-a gandit sa va intrebe pe voi, semidoctilor, daca sa-si mai continue drumul sau nu.

Daniela, si eu am aceeasi durere, doar ca la mine a fost o durere puternica in partea dreapta - unde e apendicele-, iar acum s-a localizat in stanga - unde e splina.