Dureri la ovarul sting dupa testul Papanicolau !?

Boli genitale feminine

Postata de boynq 19 cu 13 ani in urma.

Buna ziua, in urma cu trei zile am trecut testul Papanicolau(l-am efectuat pentru rutina ,nu ca m-ar fi deranjat ceva !),care a durat cel mult 4 minute.Peste 4 ore am inceput sa simt dureri la ovarul sting, care ulterior s-au adaugat si la zona uterului si al vaginului ! VA ROG F.MULT ! spuneti-mi care este cauza acestor dureri, innainte de test eram absolut sanatosa ! Multumesc anticipat !

Raspunsuri (2)

Emil

acum 12 ani

Nimeni nu are un raspuns pentru aceasta problema ?

equivoque

acum 10 ani

si eu am avut dureri dupa testul acela si la fel doar un test de rutina am facut nu ca m-ar fi deranjat ceva.