Dureri dupa sexul in timpul menstruatiei

Boli genitale feminine

Postata de MembruMobileApp305535 cu 8 ani in urma.

Am intretinut relatii sexuale pentru a 2-a oara cu prietena mea.Prima oara dezvirginarea a decurs corect.A doua oara a fost in timpul ciclului la a 3-a zi de ciclu,dupa 2 zile a inceput sa aiba micute dureri de burta 3 zile la rand,dar asa cate osata mai pe seara,o durere asa care te tine seara pana adormi dar nu foarte deranjanta,o senzatie asa de rau,trebuie sa ma alarmez?sfaturi ca rog?

Raspunsuri (2)

Lori

acum 8 ani

Este foarte important sa mergi la medicul ginecolog dupa primul contact sexual.Eu ti-l recomand pe medicul meu,domnul doctor Silviu Istoc.Merg la dansul de mult timp si este o persoana deosebit de rabdatoare.sanatate iti doresc!

iulia-mgh

acum 8 ani

Si eu am fost la cabinet la domnul doctor Silviu Istoc.Un medic exceptional dupa parerea mea,il recomnd cu mult drag.