dureri dupa menstruatie

Boli genitale feminine

Postata de membru243602 cu 10 ani in urma.

Buna ziua,

Am dureri pelviene ingozitoare dupa terminarea menstruatiei....este adevarat ca ele trec cu piafen, ketonal, ketorol...dar la fel de adevarat este ca lunar am aceasta problema....

La ecografia abdominala mi s-a spus ca am uterul marit....uter fibromatos....

Stiti cumva un tratament naturist???????????????

Raspunsuri (3)

buna

acum 10 ani

durerile acestea nu sunt normale si nici nu este bine sa iei acele medicamente caci au efecte secundare.
Pentru un tratament naturist scrie un email la zan ebune (scris impreuna) pe yahoo.com

colnago

acum 10 ani

Bautura bioactiva Tahitian Noni te poate ajuta in aceasta problema, Este total natural, nu are efecte secundare negative si nici nu creaza dependenta.

membru243602

acum 10 ani

va multumesc mult