dureri de spate

Boli genitale feminine

Postata de elena-artemiza cu 13 ani in urma.

De cateva saptamani am niste dureri insurportabile in partea stanga ,in spate ,datorita lor am ramas si imobilizata.dupa 3 zile s-au extins si in fata tot pe partea stanga ,la nastare am avut o mica rana pe col si am tratat-o atunci dar acum ma doare ceva groaznic acolo .nu stiu cum sa mai fac.am luat antibiotic si e ok cam o saptamana dupa care o iau de la capat .

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

Ar putea fi de la rinichi. Dar eu nu inteleg...aveti dureri groaznice de cateva saptamani, ati ramas la pat si...NU ATI MERS LA SPITAL?????? DE CE?!