dureri de burta

Boli genitale feminine

Postata de margareta7106139 cu 15 ani in urma.

buna ziua apelez si eu la dumneavoastra am incredere k ma ve-ti ajuta.sunt vreo trei saptamini de cind ma doare foarte tare burta si de fiecare data cind ma doare mi se scurge un fel de lichid ca apa.cite odata ma doare cu tot cu spate.si dak stau mai mult de cinci minute in picioare ince pe sa ma doara si ma ia caldurile si ma simt foarte slabita.va rog ajutatima.astept raspunsul dumneavoastra cit de repede se poate.o zi buna va doresc

Raspunsuri (9)

acum 15 ani

Buna ziua,

Simptomele descrise sunt foarte asemanatoare cu cele ale anexitei. Anexita este o afectiune destul de des intalnita in randul femeilor, dar care, daca nu este tratata la timp duce la sterilitate.
Simptomele anexitei sunt : dureri abdominale puternice, secretii, ameteli, stari de voma, dureri de cap.
Trebuie sa va adresati cat mai curand unui cabinet ginecologic pentru investigatii!
Este imposibil sa stati de atata timp cu aceste simptome si sa nu faceti nimic!!!

Va doresc numai bine!

margareta7106139

acum 15 ani

va multumesc foarte mult

margareta7106139

acum 15 ani

dar de ce ma doare si atunci cind intretin relatii sexuale cu iubitu?va rog datimi un raspuns

andrei178

acum 15 ani

Asa cum ti-a spus si Omnia e posibil sa fie vorba de anexita, dar nu este exclus sa ai si vreo infectie urinara sau cu vreun "microb" gen clamydia. deci mergi la medic! Fa-ti analiza din secretie, dar si din urina, sa ti se poata da tratament. Nu te trata babeste, risti sa-ti acutizezi si cronicizezi niste probleme! poate fi ceva banal, poate fi ceva care necesita tratament dat de medic. Si bineintels ca te doare si in timpul raporturilor sexuale, tot bazinul, burtica sunt probabil inflamate... Sanatate!

adela stoica

acum 13 ani

buna seara.am 23 de ani si de vreo cateva luni ma doare abdomenul si knd il apas doare si mai tare.poate fi ceva grav?multumesc frumos.o seara placuta!!!!

membru222267

acum 11 ani

Buna ziua am 18 ani,si de o saptamana am junghiuri la burta si sunt foarte dese si dureroase.Sper sa ma puteti ajuta.o zi buna in continuare.

florina romina

acum 10 ani

eu sunt insarcinata pe 27 fac 7 luni si de o sapt am dureri groznice de burta e posibil ca aceste dureri sami provoace nasterea prematura?

kakasi sonia larisa

acum 10 ani

am 17 ani si de vreo 3 saptamini ami o durere groasnica de burta si spate ciclu nu am de vreo 7 luni dar am fost la medic si nu sunt insarcinata oare din cauza asta ma doare burta va rog ajutatima

kakasi sonia larisa

acum 10 ani

am 17 ani si de vreo 3 saptamini ami o durere groasnica de burta si spate ciclu nu am de vreo 7 luni dar am fost la medic si nu sunt insarcinata oare din cauza asta ma doare burta va rog ajutatima