DURERE

Boli genitale feminine

Postata de corina378 cu 15 ani in urma.

Buna fetelor,as dri sa intreb de ce mie cind aproape sa imi vine ciclu ma doare pieptu si parca este unflat dar,tot timpu a fost asa dar de data asta parca sint mai umflate si continuua sa ma doara si jos mai tare.am 38ani si nu locuiesc in tara.va pup mulumesc ,sanatate.

Raspunsuri (4)

corina378

acum 15 ani

dar am uitat sa mai spun ca am si temparatura in momentul cind sint si unflate,dar chiar nu vrea sa-mi raspunda nimeni va rog,mulumesc mult

IULIANA-ANA

acum 15 ani

Buna
Este normal sa apara dureri de sani sau de ovare, apar schimbari hormonale in aceasta perioada si organismul raspunde diferit.
Incearca sa folosesti calmante pt durerile de ovare
Numai bine

simona166117244

acum 15 ani

Buna,
Cum ti-a zis si Sheila, durerile apar datorita schimbarilor hormonale.
Cumnata mea pe langa niste dureri insuportabile are si stari de greata, varsaturi, etc. Depinde de fiecare organism in parte.
Totusi n-ar strica sa-ti faci un control ginecologic, sa fii sigura ca nu e vorba de vreo infectie.
Sanatate maxima!

corina378

acum 15 ani

Va multumesc din suflet asa este cum ati spus voi ,pentru ca am fost la medic,va doresc multa sanatate si un "paste fericit" tuturor.