Durere vagin

Boli genitale feminine

Postata de oana357 cu 13 ani in urma.

Sa vorbesc mai peintelesul tuturor
Am descoperit chiar la intrarea in vagin (unde se penetreaza), simt asa cand introduc de exemplu un deget, ca si un os asa cazut, in jos dar care nu.l am tot timpul. L-am mai simtit si mai demult dar acum iar a aparut si e cam dureros... dureros la penetrare; atat de dureros incat am impresia cand intra ca intra ori "in sus" ori "in jos" cu penisul. simt asa ca nu intra "drept" si reuseste doar capul sa intre... doare dar nu exagerat insa mai incolo e durereeeeee.

multumesc astept raspuns din partea cuiva.

ms mult de tot

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

Nu stiu daca va poate cineva ajuta pentru ca descrierea este prea inexacta dupa parerea mea. Mergeti cat mai repede la un medic ginecolog si explicati-i situatia, eventual cereti o ecografie cu sonda, in mod sigur va sti sa va explice ce se intampla. Orice formatiune aparuta reprezinta un motiv de alarma si de vizita la medic.