Durere si intepaturi la ovarul drept. Urgent!!

Boli genitale feminine

Postata de Andreeaaa222 cu 8 ani in urma.

Buna ziua! Am o problema, simt o durere / intepatura in zona ovarului drept, ma doare cand urinez, atunci cand am vezica plina si merg dar si in timpul actului sexual in unele pozitii. Simt ca am in acea zona ca un "balonas" rotund.
Poate fi o sarcina nedorita?
Va rog sa-mi dati un raspuns cat mai repede.
Va multumesc din suflet!

Raspunsuri (1)

dianaa2m

acum 8 ani

Poti merge la un consult la un medic gineocolog.Eu pot sa ti-l recomand pe medicul meu,domul doctor Silviu Istoc,eu la dansul am si nascut si am fost foarte multumita, mai ales pentru ca a fost tot timpul rabdator.