durere la atingerea clitorisului!!!!

Boli genitale feminine

Postata de vadianova cu 9 ani in urma.

Buna tuturor
De cateva zile cand imi fac toaleta in zona genitala ma doare la atingere. Mai exact uretra si labiile mici. Mentionez ca din uretra am o scurgere albicioasa.
Ati mai intalnit asa ceva ? Peste 5 zile o sa merg la medicul ginecolog. Am pus aceasta intrebare aici ptr ca sunt foarte frustrata de ceea ce am ..

Raspunsuri (3)

vadianova

acum 9 ani

Si eu am aceeasi problema. Nu îmi pot atinge uretea deloc .. simt o senzatie de discomfort.
Sper sa răspundă cineva. Eu nu pot merge la ginecolog, poate ma pot documenta din parerile altora ..

buna

acum 9 ani

aceste simptome au o cauza emotionala legata de sex... de partner...
ce s-a intamplat cu voi legat de aceste aspecte ?

vadianova

acum 9 ani

Nu intretin relatii sexuale.