durere in dreptul uterului

Boli genitale feminine

Postata de karmennn cu 14 ani in urma.

la inceputul lunii ianuarie dupa terminarea menstruatiei cam la 2 zile am avut secretii rosiatice ce au durat cam 3 zile(in prima zi mai deschise,iar a2a zi si a3a mai inchise,dupa care s-a oprit).Iar luna asta la fel mi s-a intamplat...am fost la medicul de fam. si mi-a spus ca am o raceala mai puternica....am urmat tratamentul dat, dar dupa prima zi tratament am inceput sa simt durere in zona uterului,se simte ca o febra musculara si se accentueaza cand ma asez pe scaun. ce ar putea fi? va rog dati-mi un raspuns

Raspunsuri (1)

gina

acum 13 ani

in urma contactului sexual am avut dureri ale uterului apoi singerare ce trebuie facut ce am imi puteti spune va rog