Durere de sinii

Boli genitale feminine

Postata de sara7139 cu 12 ani in urma.

Buna seara,ma dor sinii nu se pune problema de sarcina,la fiecare inceput de perioada ciclului ma dor sinii fooortee tare,de ce?multumesc!!

Raspunsuri (3)

sara7139

acum 12 ani

am uitat sa spun ca,am 40 anni..:)

Buna

acum 12 ani

Cumpara remediul homeopatic Lac caninum CH30 si p***a1-2 granule cu 3-4 zile inainte de menstra sau inainte sa apara durerile si are sanse mari sa ajute. Costa 6 lei, numai la farmacie unde au remedii homeopatice.

sara7139

acum 12 ani

Multumesc frumos,pentru raspuns dar eu nu locuesc in tara o sa incerc sa procur acest medicament cit mai repede posibil!!!sanatate multa iti doresc!