dozare hormonala

Boli genitale feminine

Postata de Florentina92100217 cu 15 ani in urma.

As vrea sa imi fac niste analize care stabilesc nivelurile hormonale (dozari hormonale) dar nu stiu cum sa procedez. Imi trebui trimitere din partea unui specialist sau ma pot programa si merge la o clinica fara trimitere?

Raspunsuri (2)

Nora5

acum 15 ani

buna
din cate stiu analiza hormonilor se face numai in spitale sau in laboratoare speciale si numai la indicatia medicului.

vlad26

acum 15 ani

Poti merge si la clinici private sau hiperclinici. Ar fi indicat sa te consulte si un medic specialist inainte pentru a-ti indica analizele potrivite pentru tine.