discomfort abdomen

Boli genitale feminine

Postata de ioni264 cu 9 ani in urma.

BUNA Ziua ! De cateva zile ma confrunt cu bolboroseli in stomac si balonare ! Mentionez : am avut un contact sexual scurt pe data de 14martie, pe 23mi-a venit ciclul menstrual normal (7zile a durat) . inainte sa imi vina ciclul am avut simptome premenstruale care au trecut ! Dar dupa 2-3 saptamani de la ciclu ma dureau foarte tare sanii ! De pastea am consumat putin cam mult alcool si de 4zile am gaze,bolboroseli si balonare in special pe partea stanga ! Mentionez ca si fumez si beau si cafea ! Ar putea fi o posibila sarcina ?sau doar e in mintea mea ?

Raspunsuri (2)

Sari

acum 9 ani

Daca ai avut ciclu, posibilitatea unei sarcini cam mica.Dar intarirea sfarcurilor si probleme la abdomen, pot fi o infectie de ordin sexual.Cauta sa faci ceva investigatii, vezi daca partenerul respectiv este cu ceva simptome externe, vizibile, de infectie, sau are alt fel de simptome:dureri la urinat,usturimi, infertilitate, discuta cu el foarte sincer.Daca ti se accentueaza problemele, e bine sa mergi si la consult dermato venerologic.

ioni264

acum 9 ani

Durerile de sani m-au lasat ! In schimb sunt balonata mai tot timpul .multumesc !