din cauza ovulelor?

Boli genitale feminine

Postata de ioniciiii cu 10 ani in urma.

buna ziua cu o saptamana jumate in urma am terminat un tratament cu ovule tergynan ca asa mi-a recomandat doctoru pentru ca mi a iesit in testul papanicolaou o inflamatie nespecifica , iar dupa ce am terminat 10 zile de ovule in interval de 4 5 zile am inceput sa am niste scurgeri albicioase dar urat mirositoare , nu ma mananca dar nu stiu ce sa iau pentru asta , va rog dati-mi un sfat !

Raspunsuri (4)

ioana250986

acum 10 ani

buna. cam aceeasi problema o am si eu. am luat ovule macmiror 10 zile, dupa care am avut menstruatie, care a durat mai mult ca de obicei (8 zile).acum dupa menstruatie am o secretie maronie. inca nu m-am dus la medic dar saptamana viitoare merg sigur. tu nu ai mers cumva?

ioniciiii

acum 10 ani

nu nu am fost la medic , dar acum vroiam sa intreb chiar posibil eu sa am de la altceva , am fost la epilat pe 23 decembrie si pe 24 au inceput scurgerile si miros a peste si cu siguranta am luat ceva de pe aparatul acela de epilat :-s asta cred eu

ioniciiii

acum 10 ani

nu nu am fost la medic , dar acum vroiam sa intreb chiar posibil eu sa am de la altceva , am fost la epilat pe 23 decembrie si pe 24 au inceput scurgerile si miros a peste si cu siguranta am luat ceva de pe aparatul acela de epilat :-s asta cred eu

anisoara

acum 8 ani

Fetelor desi sunt mai mica va zic ca eri a fost a 10 zi de cind ma foloseam cu tergynan ..sincer nu am nici o problema ...eliminari sau alte chestii dimpotriva ma ajutat mult ..depinde de nivelul infectiei.de azi incep alte ovule tot 10 zile ajuta mult pentru conceperea bebeului...:)