Despre par

Boli genitale feminine

Postata de membru246537 cu 10 ani in urma.

Am par rar si as vrea sa il am mai bogat, daca ma rad in cap, sar putea sa imi devina mai bogat?

Raspunsuri (4)

membru247174

acum 10 ani

spala-te cu sapun de casa si foloseste un balsam cu aloe sau ceva care sa nu lase firele de par "grase" ! nu da cu balsam la radacina parului ... poti daca vrei sa te clatesti cu apa unde ai fiert niste frunze de nuci , sa te clatesti cu bere sau apa cu putin otet ...

membru247174

acum 10 ani

spala-te cu sapun de casa si foloseste un balsam cu aloe sau ceva care sa nu lase firele de par "grase" ! nu da cu balsam la radacina parului ... poti daca vrei sa te clatesti cu apa unde ai fiert niste frunze de nuci , sa te clatesti cu bere sau apa cu putin otet ...

xxx

acum 10 ani

pe tematica asta nu cred ca ai nevoie de par si daca vei folosi si otet cum vad ca se rscomanda o sa usture ,,,

XXX

acum 10 ani

DACA AI CAP LASA-L ASA