despre papanicolau

Boli genitale feminine

Postata de ionela felicia cu 12 ani in urma.

am si eu o intrebare am fost la ginecolog si amo secretie abundenta mia iesit mosificata secretia vaginala analiza si mia dat ovule 7 zile macmiror si sotului crema tot macmiror 7 zile seara dar nu mia zis el cum sa faca tratamentul sa se unga pe exterior?am citit prospectul dar zice ca e tot de femei se introduce in vagin.sotul cum sal foloseasca ca sintem derutati? va multumim.

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 12 ani

Sincer, nu sunt multe optiuni la un barbat. Altceva decat sa unga glandul penisului si preputul nu prea are ce face. :) Medicul nu v-a mai spus ce sa faca el pentru ca i s-a parut evident.