Despre negi!

Boli genitale feminine

Postata de diuuu cu 8 ani in urma.

Buna ziua, am si eu o intrebare in urma cu aproximativ 3 luni mi-au aparut in zona genitala niste negi (cel putin asa le-as spune nu stiu exact daca sunt negi) imi provoaca mari mancarimi am folosit solutie Duofilm o perioada au disparut dupa care mi-au aparut mai multi si s-au extins. As dori sa stiu cum pot scapa de aceasta problema pentru totdeauna! Multumesc si astept un raspuns cat mai repede!

Raspunsuri (1)

Carmen

acum 8 ani

Negii genitali sunt provocati de HPV. Uita-te si pe net la poze si daca se confirma, mergi la doctor.