DESPRE AMH

Boli genitale feminine

Postata de rozy_ky cu 10 ani in urma.

buna ziua ma numesc roxana asi am o antrebare.am facut analiza AMH si nu stiu sigur daca e buna.rezultatul este..5,27 ug/l nu am putut merge la medic fiindca am plecat din tara va rog daca poate cineva sa ma ajute multumesc

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Valoarea este in limite normale.

rozy_ky

acum 10 ani

va multumesc din suflet

timea

acum 9 ani

buna ziua,

am facut un test HBA, reultatul este 1,51 ng\\mL. nu stiu daca este ok sau nu, va rog sa ma ajutati. am 29 de ani.

va multumesc