Dereglari de menstruatie

Boli genitale feminine

Postata de roxxzzy cu 14 ani in urma.

Am si eu o problema pe care nu mai stiu cum sa o rezolv. Am dereglari de menstruatie. Am incercat foarte multe tratamente dar fara nici un rezultat. As vrea sa imi recomandati un medic ginecolog de preferinta din Iasi. Nu mai stiu la cine sa ma duc. Sunt satula sa fac tratamente care sa aiba rezultat o luna maxim doua si dupa aia sa o iau de la capat.

Raspunsuri (5)

raluca

acum 14 ani

Citat:
Am si eu o problema pe care nu mai stiu cum sa o rezolv. Am dereglari de menstruatie. Am incercat foarte multe tratamente dar fara nici un rezultat. As vrea sa imi recomandati un medic ginecolog de preferinta din Iasi. Nu mai stiu la cine sa ma duc. Sunt satula sa fac tratamente care sa aiba rezultat o luna maxim doua si dupa aia sa o iau de la capat.

Buna Roxy,
Ti-am scris doua nr de telefon unde iti poti face programare 0232 276 433 / 0232 212 877
Sa stii ca doar medicul ginecolg iti poate da o reteta prin care vei scapa de aceste dereglari. Pe curand

Adrienne

acum 14 ani

In ciuda parerilor pro si contra, dr. ONOFRIESCU este f. bun. Nu vorbesc din auzite ci in urma unei interventii chirurgicale laparoscop. Are cabinet pe langa autogara, daca esti din Iasi poti afla adresa exacta. Numai bine !

roxyubytza ta

acum 13 ani

mie mia venit menstruatia acum pe 5 mai,dar nu mia mai trecut acum suntem pe 2 iunie si mie tot nu mia trecut.ce sa fac va rog foarte mult sa ma ajutati si pe mine cu un sfat.va rog.

botezatu marinela

acum 11 ani

eu am o fetita de 1 an .in luna lui decembrie trebuia sa imi vina menstruatia si nu a venit.am facur 2 teste de sarcina si amandoua au iesit negativ .dar astazi e 29 ianuarie si tot nu mi-a venit .ce se intampla ??

elena

acum 10 ani

buna am si eu o problema luna trecuta mia venit menstruatia pe dat de 22aprilie luna lui mai este gata si nu mia venit ce sa fac?
insarcinata nu sunt astept raspuns multumesc