depistare hpv

Boli genitale feminine

Postata de andreutzaaa8821 cu 13 ani in urma.

Mersi pentru raspunsuri. Intre timp am fost la 3 medici diferiti pentru control si mi s-a spus ca nu am nimic si ca vaginul meu arata normal, deci zona care mi se parea mie ca arata ciudat asa ar trebui sa arate, dar tot nu sunt convinsa pentru ca, repet, inainte nu arata asa. Mai exista vreo analiza care sa il depisteze in afara de aceea pe care o stiu eu si care costa fff mult? O zi buna

Raspunsuri (1)

asdfgh

acum 13 ani

cred ca un test papanicolau ti-af fi de folos dak vrei sa sti mai multe..