de ce sangerez?

Boli genitale feminine

Postata de skye cu 11 ani in urma.

am 19 ani, si am o problema.in timpul contactului sexual, am inceput brusc sa sangerez.nu imi este clar care ar fii problema...ce am observat e ca simt o usoara durere atunci cand intra in mine.sunt destul de speriata deoarece ma gandesc la ceea ce e mai rau...ac***a in vedere ca e prima data cand patesc asa ceva.astept o parere, multumesc frumos.

Raspunsuri (2)

Psih. Roxana Olaru

acum 11 ani

Buna ziua,

Cel mai sigur este sa mergeti la un consult ginecologic. Ipoteze pot fi multe, dar raman ipoteze pana la consult.

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Foarte probabil este vorba de o infectie din sfera genitala ( vaginita, endometrita,etc). Este indicat sa consultati medicul ginecolog pentru investigatii ( ex secretie vaginala, ecografie abdominala, etc).