De ce persista atat de mult secretiile vaginale?

Boli genitale feminine

Postata de Jullie cu 10 ani in urma.

Buna! Am 19 ani si nu mi-am inceput inca viata sexuala, dar am o mare problema cu secretiile vaginale. Am citit despre acestea, am fost la ginecolog de doua ori, am facut tratamente si tot nu scap de aceste secretii care ma deranjeaza, sunt urat mirositoare si necesita folosirea unui absorbant continuu si nu doar a protej-slip. Ce as mai putea sa fac?

Raspunsuri (2)

buna

acum 10 ani

Viata sexuala nu incepe cu penetrarea vaginala !

Doua intrebari:
a) te masturbezi ?
b) ai un prieten cu care faci petting sau cu care iti doresti sa ai sex ?

Jullie

acum 10 ani

Nu