De ce imi intarzie menstruatia ?

Boli genitale feminine

Postata de Utilizator11572872045 cu 4 ani in urma.

Luna trecuta nu mi a venit. De obicei imi venea dupa 15 in fiecare luna dar nu aveam o zi fixa. Am dureri puternice de burta. Ma dor sanii. Simptome pe care le am de obicei inaibtea menstruatiei. Dar nu mi a vekit. Oare ce sa fie?

Raspunsuri (3)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/dereglarile-ciclului-menstrual_15504

Utilizator11574413351

acum 4 ani

Poate esti insarcitata.. Fa un test de sarcina sau un ecograf vaginal

MembruMobileApp1492497333

acum 4 ani

Dacă nu ți-a venit nici luna asta ciclu, cu siguranță ai rămas însărcinată. Ca sa fii sigură poți face un test de sarcina sau un ecograf intravaginal. Iți doresc sarcina usoara.