De ce dupa operatie de chistectomie inca am dureri in partea dreapta desii nu mai am ovar?

Boli genitale feminine

Postata de MembruMobileApp1484983526 cu 7 ani in urma.

Am 15 ani si in urma cu o luna si jum am fost operata de urgenta droarece aveam un chist ovarian de 7,5 cm si unul salpingian, mi-a fost extirpat ovarul drept si desfundata trompa dreapta iar acm dupa o luna am dureri pelvine in partea dreapta care se lasa pe picior dureri de operatie stari de voma ameteli.Nu stiu ce se intampla am facut ecografii peste ecografii si nu se vede nimik o fi vb de vro alta operatie nu stiu imi este ft frica. Va rog ajutati-ma. Va multumesc anticipat!

Raspunsuri (2)

MembruMobileApp1511052647

acum 6 ani

Buna!ai gasit raspuns la intrebarea ta? Am aceleasi simptome ca si tine dupa ce am fost operata si extirpata trompa stanga,am dureri de mijloc ,abdominale care se lasa pe picior.

Preda Daniela Valentina

acum 2 ani

Buna am aceleasi simptome ca si tine si imi este frica sa mergla doctor ai gasit raspuns eu am 6 ani de la operatie