DE CE AM DURERI LA INCEPUTUL ACTULUI SEXUAL?

Boli genitale feminine

Postata de [email protected] cu 12 ani in urma.

buna.as vrea sa stiu si eu de ce cand fac sex cu iubitu meu am dureri ca si cum ar fi prima oara?nu am mai patit asta pana acum,dar de ceva timp mi-i se intampla„am dureri la inceput de parca sunt virgina.Oare de ce ?

Raspunsuri (2)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna ziua,

cauzele acestui simptom sunt multiple. in primul rand ar trebui sa ne scrieti daca pe langa acest lucru mai aveti si alte simptome, sau daca puteti corela aceste dureri cu vreun eveniment recent.

va urez o zi buna

[email protected]

acum 12 ani

da,pe langa aceasta durere mai am si un lichid cam urat mirositor,si merg la toaleta cam des.o zi buna.