Daca lichidul vaginal este putin alb-galbui si lipicios (in perioada fertila) si are un miros de ceapa sau metal, poate fi o infectie?

Boli genitale feminine

Postata de Utilizator11541343810 cu 5 ani in urma.

Acum cateva zile prietenul meu mi-a spus ca ar trebui sa imi fac un test papanicolau, deoarece i-a spus o fata cu care a fost de mult ca a avut o infectie usoara si i s-au dat niste pastile pentru ea, sa le bage in uter timp de 10, zile si o pastila ptr el.... mi-a spus ca a aflat recent... si mi-a zis ca secretia mea e alba galbuie... si lipicioasa... din ce stiu eu era perioada mai fertila.... acum nu am avut simptome... dar secretia are un miros de ceapa sau cv metalic... imi e greu sa identific... imi puteti da un sfat va rog?

Raspunsuri (1)

Utilizator11629881708

acum 2 ani

Ati gasit care a fost problema la dvs? Ma confrunt cu aceeasi problema, va rog sa postati daca aveti ceva informatie. Multumesc