Cunoasteti clinici pt probleme genitale?

Boli genitale feminine

Postata de denisa47 cu 11 ani in urma.

Mi s-a scos glanda bartholin, am avut chist, am avut mai multe operatii si am pe ambele parti in exterior ceva ca doua nuci ,ma deranjeaza si chilotul pt ca le atinge iar pielea e foarte subtire si aproape se rupe.va rog daca stiti o clinica buna unde as putea sa ma operez din nou,nu neaparat in Romania,spuneti-mi/Astept cu sufletul la gura un raspuns de la voi.Mersi

Raspunsuri (1)

valeriaionescu

acum 11 ani

Vreau din suflet sa te ajut si sper sa iti fie utile cele de mai jos. Eu am ajuns la aceasta clinica dintr-o intamplare, cu un voucher cumparat de pe net insa am ramas clienta fidela.
Dr. LICA ION este sef de sectie chirurgie generala la clinica Hilmi, un doctor renumit si recunoscut, am citit despre dansul numai lucruri la superlativ, ca sa spun asa... iar pe partea de ginecologie poti sa ceri un sfat suplimentar si la dr. Hilmi Khaled sau doamna doctor ginecolog Torkashvan Constantina.
Nu stiu din strainatate pe nimeni.. insa cu siguranta sunt si acolo, dar la preturi ceva mai mari...