Cred ca este vulvita .

Boli genitale feminine

Postata de LoreeL cu 10 ani in urma.

Dupa contactul sexual mi s a inflamat si mi s au umflat labiile mici si spre vagin ...mai mult in partea stanga ca un gogoloi si am avut si o scurgere albicioasa fara miros .. Sunt speriata ce trb sa fac

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este recomandat sa consultati medicul ginecolog pentru evaluare ( examen secetie vaginala). Daca este vorba de o infectie, veti primi tratament adecvat.

Utilizator11642435685

acum 2 ani

Ce diagnostic ati primit?Va multumesc pentru raspuns!