cosuri zona pubiana

Boli genitale feminine

Postata de simona1967 cu 10 ani in urma.

Buna ziua,
Am va rog nevoie de un tratament pentru cosurile care imi apar in zona pubiana.Sunt putin dureroase, daca le storc iese un lichid alb, puroi cred. Ma epilez sau cu lama sau cu crema epilatoare, nu se pune problema altui contact sexual dacat cu sotul meu cu care sunt casatorita de 17 ani. Multumesc anticipat.

Raspunsuri (3)

george

acum 10 ani

buna seara, am cosuri pe frunte in zona fetei de 1 an jumatate si recent de 2 zile mi-am cumparat crema anti acnee cosuri si deschideri de piele .. Este buna sau ..nu.?

Tatiana Gheorghe

acum 10 ani

La mine a durat 8 ani de zile pana am gasit un tratament eficient, care sa m-a scapat de cosuri si puncte negre complet.

Tratamentul il am de la un medic foarte bun, care mi-a dat sa imi cumpar impotriva acneei creme pe baza de cu 100% ulei pur de arbore de ceai de la ( Tea Tree ) de la Thursday Plantation.

Dupa cateva zile de folosire, efectul cremele a aparut, cosurile si punctele negre s-au uscat si treptat, am scapat de toata acneea.

Pentru corp dar si pentru ten iti recomand sa iti cumperi sapun organic cu ulei 100% pur din arbore de ceai si ulei pur din arbore de ceai (Tea Tree Oil). Uleiiul pui cateva picaturi in sampon si in gelul de dus.

Numai bine!

Diana

acum 9 ani

Foarte eficiente aceste produse de la Thursday Plantation. Le recomand si eu mare incredere.