colul uterin

Boli genitale feminine

Postata de rolyyy cu 13 ani in urma.

rana pe col uterin cum se trateaza

Raspunsuri (2)

mirona74

acum 13 ani

In stadiul incipient se trateaza medicamentos, in stadiu mai avansat se face cauterizare.

Elena

acum 13 ani

Incearca acest produs naturist.Daca rana nu se cicatrizeaza, mergi la medic pentru cauterizare

http://www.probiolife.ro/afectiuni-genito-urinare-afectiuni-ginecologice-conimedsp-supozitoare-10-x15g-elzin-plant-p-345.html

Multa sanatate !