ciclu menstrual

Boli genitale feminine

Postata de adelapop cu 11 ani in urma.

E a doua oara cand imi vine inainte de ciclu cam cu o saptamana niste scurgeri maroniii nu am alte simptome. In unele zile e amestecat cu sange...racita nu sunt si nici nu am avut contact sexual. Ce poate fi? Ac***a in vedere ca am fost diagnosticata cu chist ovarian.ntrebare

Raspunsuri (3)

DrCliniPlus

acum 11 ani

Este vorba de o dereglare hormonal care trebuie investigata. La Centrul Medical CliniPlus ( www.cliniplus.ro) se fac determinari specifice pentru tulburarile de ciclu menstrual. Pentru mai multe informatii, rog contactati personalul

adelapop

acum 11 ani

Multumesc mult pentru raspuns :) voi lua legatura personal cu dv.

zuzu tere

acum 11 ani

Am 53 ani pana in noiembrie am avut ciclu menstrual normal, dar in decembrie mi-a venit cu doua saptamani mai tarziu mai exact in 31 dec. si de atunci sangerez incontinu, e ca si un ciclu normal, poate este semn de menopauza?