ciclu maroniu

Boli genitale feminine

Postata de nicoleta.c cu 12 ani in urma.

Luna trecuta mi-a venit ciclul la termen,dar mai maroniu si nu la fel de dens ca sangele,mai mult ca o secretie maronie.Iar luna asta se intampla la fel.Am avut un ovar inflamat acum cateva luni,e posibil ca asta sa fie cauza?

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 12 ani

Se poate, in general acesta este semn de dereglare hormonala. Va recomand un consult la un medic endocrinolog.