Chist ovarian

Boli genitale feminine

Postata de simobobitsa cu 10 ani in urma.

Am 17 ani, la varsta de 14 am fost operata de apendicita, timp in care medicii au depistat si un chist ovarian pe ovarul drept.medicii mi-au prescris tratament cu zynat si contraeptive yasmine, am luat o luna aceste contraceptive , dar care imi faceau rau si am intrerupt tratamentul.exista posibilitatea de a nu putea avea copii pe viitor daca aceste chisturi nu vor fi eliminate?

Raspunsuri (1)

Mirna

acum 10 ani

Iti recomand un tratament naturist pe chisturi: Female Hormone Blend, Premenstrual Solution, Dong Quai etc de la firma Secom, impreuna cu ceai de salvie si bitter suedez luate timp de 1 luna. Pe toate le gasesti la plafar.