chist hematic

Boli genitale feminine

Postata de georgiana317 cu 12 ani in urma.

buna ziua. se poate ca un chist hematic sa se absoarba singur,fara tratament? si ce este un chist hematic? va multumesc.

Raspunsuri (5)

Adrienne

acum 12 ani

Citeste despre ENDOMETRIOZA.

ADELINA

acum 12 ani

BUNA,EU SUNT PROGRAMATA PT.OPERATIE LUNI,DOCTORUL MEU MI AS SPUS CA NU EXISTA TRATAMENT

Adrienne

acum 12 ani

Este adevarat,este singura solutie.Interventia nu este grea, iar recuperarea este f. usoara ,mai ales daca se face laparoscop. Multa sanatate !

georgiana317

acum 12 ani

eu ma mai fost la inca 2 medici ginecologi si mi-au spus ca nu am nici un chist hematic. am facut si controale si ecografii transvaginale. eu zic sa mai mergi si la alt doctor sa mai auzi o parere. multa sanatate.

emilia

acum 10 ani

nu este nevoie de interventie chirurgicala. se resoarbe cu ajutorul anticonceptionalelor. acestea pun ovarul in repaus si ii dau timp sa se resoarba.