chist glande skene

Boli genitale feminine

Postata de mady1010 cu 11 ani in urma.

Buna ziua! In urma cu o luna am fost la un control, am facut testul papanicolau care mi-a iesit bine,la examenul de secretie mi-a depistat vaginita pentru care mi-a dat tratament cu clotrimazol pe care l-am urmat fara rezultat,pe langa asta mi-a gasit un chist glande skene pentru care d-na doctor m-a indrumat la urologie pentru o incizie,nu stiu ce sa fac,se poate vindeca si in urma unui tratament exista vreo solutie? Astept un raspuns,va multumesc!

Raspunsuri (1)

Andra

acum 7 luni

Buna!
Ce ai rezolvat cu glandele skene? Sunt atât de puține informatii și medicii la fel de prost informați la noi