Chist Bartholin

Boli genitale feminine

Postata de piupiu cu 14 ani in urma.

In cazul in care nu se face operatie pentru inlaturarea chistului barhtolin,ce se poate intampla? Cat de mare poate sa se faca? Daca acum nu este dureros, poate deveni dureros? Ce medicamentatie se da in cazul in care a aparut?

Raspunsuri (1)

cristina

acum 12 ani

tocmai si eu astept raspuns la aceste intrebari fiindca sant si eu in aceasta situatie si as dori sa scap de operatie